Prodej budek a krmítek

DSCF0388_pustik_v_budce

Jedním z velkých problémů, se kterými se dnešní živočichové setkávají je nedostatek prostoru. Lidé již přetvořili krajinu tak, že ptáci nemají kde hnízdit, chybí doupné stromy, štěrkopískové říční stěny. Ještěrky se nemají kde ukrývat a slunit, protože zanikla malá políčka lemovaná kamennými zídkami. Ježci se nemají kam schovat a co jíst, protože na sterilním sekaném trávníku nenajdou ani potravu ani úkryt. I veverkám a plchům ubývá míst, kde by mohli úspěšně vyvést mladé.

Pomoci můžeme tím, že ve své zahradě necháme alespoň kousek „divočiny“ (více viz živá zahrada), kde živočichové naleznou úkryty a potravu. Anebo můžeme ve své zahradě, či v okolí vyvěsit krmítko, budku pro ptáky, hmyzí hotel, anebo budku pro savce..

Všechny tyto pomůcky můžete zakoupit u nás, čímž pomůžete jak přírodě ve svém okolí, tak i po celé republice, neboť výtěžek z prodeje je věnován na praktickou ochranu biologicky hodnotných lokalit a na chod záchranné stanice pro handicapované živočichy v Jaroměři provozované ČSOP JARO Jaroměř.

Celý nabízený sortiment naleznete v internetovém obchodě:

http://www.pomahamprirode.cz/

Napsat komentář